Spotkanie z uczestnikami - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Suchedniowie

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:

Spotkanie z uczestnikami

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ > AKTUALNOŚCI

W poniedziałek dn. 29.03.2010r. w sali Straży Pożarnej w Suchedniowie odbyło się spotkanie z zainteresowanymi osobami uczestnictwem w projekcie „Lepsza przyszłość zależy od nas” realizowanego przez Gminę Suchedniów/Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Suchedniowie.

W spotkaniu uczestniczyli z ramienia projektu: koordynator, kierownik MGOPS oraz pracownicy socjalni. W gronie zainteresowanych osób znalazły się takie, które po zakończeniu udziału w zeszłorocznym projekcie chciałyby kontynuować uczestnictwo w roku 2010 oraz zupełnie nowe osoby z terenu gminy Suchedniów.

Celem spotkania było przedstawienie osób zaangażowanych w realizację projektu, przedstawienie założeń i celów projektu a także poznanie preferencji uczestników/uczestniczek dotyczących kursów zawodowych oraz warsztatów umiejętności społecznych.

Beneficjenci poproszeni zostali o wypełnienie ankiet badających preferencje zawodowe oraz społeczne. Spośród wskazanych kursów zawodowych mieli wskazać trzy w których chętnie uczestniczyliby oraz umiejętności społeczne, które chcieliby rozwijać.

W spotkaniu uczestniczyło 9 osób, w związku z powyższym rekrutacja jest otwarta i trwać będzie do wyłonienia grupy 15 osób.
Wszystkie chętne osoby zapraszamy do Biura Projektu w MGOPS Suchedniów, ul. Fabryczna 5.


 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego